Site Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları

www.hakanalemdar.com internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız. www.hakanalemdar.com, bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Fikri Mülkiyet Hakları

www.hakanalemdar.com internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. www.hakanalemdar.com internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı materyal, www.hakanalemdar.com mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda www.hakanalemdar.com gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar. Sitede yer alan görsel materyallerin önceden önceden onay alınarak  ve görselin içeriğini değiştirmeden kullanımına izin verilebilir. www.hakanalemdar.com internet sitesi içerisinde, site sahibine ait olmayan görseller ticari amaç taşımama ve eğitim veya bilgilendirme amaçlı olarak yayınlandığından aksi yönde bir görüşün yetkili veya temsilcileri nezdinde iletilmesi halinde yayından kaldırılacaktır.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

www.hakanalemdar.com, internet sitesine girilmesi, sitede yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir.

www.hakanalemdar.com, yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

www.hakanalemdar.com, internet sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve geçerli tutulması için azami gayreti sarfetmektedir. www.hakanalemdar.com ayrıca, internet sitesindeki malzemelerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. www.hakanalemdar.com internet sitesindeki verilerde ve hizmetlerde veya ürünlerde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Gizlilik Politikası

www.hakanalemdar.com , kişisel bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar. Bu politika doğrultusunda, internet sitesinde verdiğiniz tüm kişisel bilgiler, yalnızca size hizmet amaçlı olarak kullanılmakta ve hiçbir şekilde üçüncü parti kurum ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır.

Www.hakanalemdar.com, internet sitesinden kişisel bilgi toplama ve kullanımını minimumda tutmakta ve toplanan kişisel bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için kullanmaktadır.

Diğer Sitelere Erişim

www.hakanalemdar.com internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs sitelerine bağlandığınızda, ilgili sitenin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. www.hakanalemdar.com , bu sitelerde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu sitelerin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

 

 

ÖZ CÜMLE İLE

Bu satırlara kadar gelebildiyseniz, lütfen sitedeki verileri size verilen haklar doğrultusunda paylaşınız…